חיסומים – הפלא יועץ אומר [#10989]

כ"ד טבת התשפ"א

שאלה:

שלום לכבוד הרב שליטא,
הפלא יועץ אומר :
ובדבר שיש בו מחלקת אפלו תשעים ותשעה אומרים מתר ואחד אומר אסור, למחש בעי, אם לא דאפסיקא הלכתא ונדחה קראו לה לסברת האוסר. ולמה הדבר דומה, לדבר שתשעים ותשעה רופאים אומרים עליו שאינו מזיק, ואחד אומר שיש בו סכנה ופקוח נפש אם יאכלנו מי פתי שלא יחוש לסברתו. הא ודאי פשיטא שכל בר דעת יאמר, מה לי ולצרה הזאת לכנס בספק סכנה, שב ואל תעשה עדיף.

ויש היום עשרות רופאים רק בארץ שאומרים לא להתקרב לחיסון החיסון מסוכן ביותר. היו כנסים בבני ברק ובירושלים עם רופאים שאמרו זאת לרבנים.
יש מאות רופאים בעולם שאומרים החיסון מסוכן ביותר לא לקחת

*ד”ר וולפגנג וודרג וד”ר מייק יידון, שניהם ראשי מחקר בחברת ‘פייזר’ הזהירו מפני עיקור נשים בחיסון. מי יותר גדול לנו מהם .

ובנוסף מידע נוסף לכבוד הרב:
למעלה מ -50% מהרופאים ועובדי הבריאות בישראל מסרבים ליטול את החיסון לקורונה
בעוד שמשרד הבריאות מכריח רבנים שונים לחתום שהחיסונים בטוחים לציבור החרדי
מה אותם רופאים יודעים שאתה לא יודע?
1 – החיסון מסוכן!
החלק החשוב ביותר במחקר על חיסונים הוא ניסויים בבעלי חיים. בניסויים אלה בעלי החיים המחוסנים נחשפים מחדש לנגיף נגדו חוסנו. בניסיונות הקודמים לפתח חיסון נגד וירוס הקורונה, החיסון נכשל ובעלי החיים חלו מאוד או מתו כאשר נחשפו מחדש לוירוס הקורונה וזאת לאחר שקיבלו את החיסון!!
למרות שלבעלי החיים היו נוגדנים לוירוס לאחר שהתחסנו, החיסון היה כישלון כאשר החיות נדבקו מחדש באותו הוירוס כנגדו חוסנו.
בשנת 2020, יצרני חיסון ‘קוביד 19’ דילגו על רוב הניסויים בבעלי חיים.

2 – החיסון הוא ניסיוני!
החיסונים המובילים נגד וירוס ‘קוביד 19’ הם חיסוני mRNA – טכנולוגיה ניסיונית המבוססת על טכניקות לשינוי הגנים שמעולם לא אושרו לשימוש אנושי. טכנולוגיה זו יכולה לשנות את הגנום שלנו על ידי שינוי ה- DNA שלנו, בני האדם. הכנסה או הסרה של חלבון אחד מהגנים שלנו עלולה ליצור דור חדש עם מומים מולדים או הפרעות תורשתיות.
קצין הרפואה הראשי של חברת ‘מודרנה’ (מייצרת חיסון לקורונה) תיאר את המוצר של החברה כ”מוצר שעלול לפרוץ את התכנות בתאים ולשנות באופן קבוע את הקוד הגנטי של האדם”.

3 – החיסון מסכן את הבריאות!
הסיכון מהחיסון נגד וירוס הקורונה צפוי להיות גבוה. בריטניה מחפשת בדחיפות כלים טכנולוגיים חדשים של *בינה מלאכותית לטיפול בכמות הנזקים הרבים בעקבות החיסון ההמוני של אוכלוסייתם.
*בינה מלאכותית, או אינטליגנציה מלאכותית – היא שם כולל לאוסף דיסציפלינות מתחום מדעי המחשב שמטרתן לדמות את אופן המחשבה האנושי ולהציג יכולות שעד כה אפיינו את הבינה האנושית בלבד.

4 – אין אחריות על נזקים מהחיסון!
יצרני החיסונים לוירוס הקורונה לא ישאו באחריות לנזקים או למוות שיגרמו על ידי חיסוני קוביד 19. כלומר, המחוסן לוקח אחריות מלאה על עצמו.

5 – החיסון לא אמין!
‘מודרנה’ היא חברה חדשה שמעולם לא פיתחה משהו רפואי או חיסון לבני אדם. בעוד שמחקרים על חיסונים אחרים נמשכים בדרך כלל שנים לפני שמגיעים לשוק הציבורי. בחיסון נגד וירוס הקורונה חברת ‘מודרנה’ פסחה במהירות על שלבים חשובים במחקר מניסויים במעבדה ועד מחקרי שלב 2 על 45 נבדקים בבני אדם בטווח של 63 יום בלבד! (הם דילגו על ניסויים בבעלי חיים ומחקרי שלב 1).

6 – החיסון לא בטיחותי!
• חברת חיסונים ‘אסטרה זנקה’ – שני משתתפים במחקר של החיסון לקורונה פיתחו מיאליטיס מפושטת(דלקת בחוט השדרה) – מצב עצבי נוירולוגי נדיר ביותר.
• חברת ‘פייזר’ – 4 משתתפים בניסוי חלו בתסמונת שיתוק עצב הפנים – הפרעה עצבית המתבטאת בחולשה או שיתוק של שרירי הפנים. צד הפנים הפגוע עשוי להיראות נפול או נוקשה.

• חברת ‘מודרנה’ – 100% מהמשתתפים שקיבלו מינון גבוה של החיסון חוו תופעות לוואי מערכתיות ואילו 80% מהמשתתפים שקיבלו מינון נמוך של החיסון פיתחו תופעות לוואי.

7 – החיסון קטלני!
• תביעות משפטיות נגד חברת ‘מודרנה’ – מותם של 4 אנשים, ביניהם – דווח כי כומר בפילדלפיה נפטר לאחר שקיבל את החיסון וגם אחות באלבמה נפטרה מהחיסון.
• חברת ‘פייזר’ אחראית על מותם של 2 משתתפים בניסויים שלה.
• בתביעה משפטית נגד ‘אוקספורד’ בברזיל מת אחד מהמשתתפים בניסויים.

8 – החיסון לא נבדק ביחס לסרטן!
חיסונים מעולם לא נבדקו ביחס לסיכון לחלות בסרטן, מוטציות גנטיות או פגיעה בפוריות (ראה סעיף 13 בכל הפתקיות המצורפות לחיסון). זה בהחלט המקרה גם עם covid-19 – חיסון שאושר באופן מהיר ללא מחקרים בטיחותיים ארוכי טווח.

9 – זה לא מוסרי!
*כתב העת לרפואת הרבייה והביולוגיה – “החיסונים בעבר ששימשו למניעת הריון עלולים לגרום לעיכוב בפוריות באופן הפיך או בלתי הפיך”.
*פרופסור סר ג’ון בל מאוניברסיטת אוקספורד אמר בכנס בסרטון וידיאו מוקלט – “סביר להניח שהחיסונים לא יעקרו לגמרי את כל האוכלוסייה. סביר מאוד להניח שיש להם השפעה של נגיד 60% או 70% “.
*ד”ר וולפגנג וודרג וד”ר מייק יידון, שניהם ראשי מחקר בחברת ‘פייזר’ הזהירו מפני עיקור נשים בחיסון.
*ד”ר ראשיד בוטאר (מארה”ב מדורג מזה 20 שנה כאחד מ-50 הרופאים המובילים בארה”ב) אמר בשיחה עם 160 רופאים “בוודאי שילדינו לא יוכלו להביא ילדים לעולם …”.

10 – החיסון לא הכרחי לנו!
החיסון לא יעצור את התפשטות הנגיף. לפי דברי המומחים, 80% מהאוכלוסייה כבר נדבקו בוירוס ‘קוביד 19’ באופן טבעי עם תסמינים או ללא תסמינים. מלבד תופעות הלוואי הנגרמות מהחיסון הזה, תופעות הלוואי הנפוצות ביותר הן כמו של הנגיף עצמו. מה שהופך את השימוש בחיסון למיותר.

בנוסף הרב, זה מה ש ה FDA בעצמו פירסם באתר הרישמי שלו 22 תופעות לוואי של החיסון, זה לא תופעות לוואי זה מחלות קשות ביותר כולל מוות :

* תסמונת גיליאן ברה (מחלת עצבים)
* דלקת מוחית חריפה
* דלקת בחוט השדרה
* דלקת קרום המוח
* פרכוסים / התקפים
* שבץ
* נרקולפסיה- קטפלקסיה
* אניפלקסיס (הלם אלרגי)
* אוטם שריר הלב
* דלקת קרום ושריר הלב
* מחלת כשל חיסוני
* מוות
* השלכות על הריון ולידה
* מחלות דימיאלינטיביות חריפות
* תגובות אלרגיות לא אנפילקטיות
* טרומבוציטופינה (מיעוט טסיות בדם)
* קרישה תוך כלית מפושטת
* תרומבואמבוליזם (פקקת ורידים)
* דלקת פרקים / כאבי מפרקים
* מחלת קווסאקי
* תסמונת דלקתית רב מערכתית בילדים
* מחלת החיסון מוגברת

ויש עוד חומר רב שביקשנו להעביר לרב עם הוכחות ברורות נוספות שהחיסון הוא שואה לא פחות ולא יותר שכל מטרתם בו לדלל את האוכלוסיה לא פחות ולא יותר אז הסכנות מהחיסון הם מוחשיות וקרובות כבר כיום מתו בארץ ממתן החיסון מספר אנשים והרבה יותר לא מתפקדים. ולא מפרסמים בתקשורת הרגילה.

נוסיף לכל זה את המכתב מפרופסור יעקב מליקווד שאמר שזה עלול לשנות את הנטיות המיניות שלנו, והרב אמר לי שזה אפשרי, ושהתרה על הסכנות שבחיסון.

ונוסיף לכך ש 99.8 אחוז נרפאים מזה, ומספר המתים השנה פחות מכל שנה ורואים שאין בו מגפה והכל שקר וכזב ליישום הסדר העולמי החדש שלהם והרס הדת,

תשובה:

מחמת חלק מחששות אלו, ראוי לקחתו מי שנמצא ברמת סיכון ניכרת. כל הנ”ל חששות, ויש לשקול חשש מול סיכון.