חיסונים – חלק מהחומר על האמת על חיסון קורונה [#10972]

כ"ד טבת התשפ"א

שאלה:

שלום לכבוד הרב שליטא זה חלק מהחומר על האמת על חיסון קורונה :

האדמו”ר מאשלג בני ברק שליט”א הורה: לא להתחסן!
התבטא באופן חריף מאד נגד החיסונים, ואמר באופן חד משמעי שאסור לקחת את זה, ובשום אופן לא להתקרב לחיסונים, והסכים שבוודאות יש כאן מסע שכנוע של העסקנים המשוחדים, ושאפשר להטעות את הרבנים, ואמר שהעסקנים המשוחדים הם משכנעים ומטעים את הרבנים.
ושהתרופה והחיסון האמיתי הוא ללמוד בספר הזוהר הקדוש.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
סיכום חוות דעתו של הביולוג והכימאי אלון שדה – מומחה ענק בתחום הביולוגיה
מצורף קובץ קריטי מאוד מאלון שדה [הוא גם נאם בכנסי הרבנים בבני ברק ובירושלים], להלן סיכום חוות דעתו:
1. מדובר בתכשיר חדיש באופן עקרוני. 2. התכשיר מבוסס על עקרון של החדרת חלקי RNA זר אל תוף גרעין התא של הגוף והתחברות של חלקי RNA זרים אל DNA של האדם. אין תכשירים רפואיים מורשים שמבוססים על עקרון זה. 3. התכשיר לא עבר את שלבי ההכנה המקובלים לחיסונים. לא נעשו בדיקות קליניות בהיקף המקובל. לכן כל שימוש בתכשיר יהווה ניסוי בבני אדם. 4. לא נתקבלו הוכחות מספקות לגבי אפקטיביות ובטיחות התכשיר. 5. התכשיר הוכן בצורה מזורזת ולא נעשתה בדיקה כשלהי של השלכות השימוש בתכשיר לטווח ארוך. 6. השימוש בתכשיר עלול ליצור בגוף של המחוסן את התופעות הבאות: – החמרת מחלת היעד במקרה של הדבקה חוזרת (תופעת ADE); – דיכוי מערכת החיסון בכללותה; – היווצרות פריונים שמביאה למחלות סופניות; – קריסת מערכות; – הגדלת סיכון לגידולים סרטניים; – תוצאות נוספות שאינן ניתנות לניבוי מדויק. 7. הסיכונים הצפויים עולים בהרבה על התועלת הצפויה מהתכשיר. 8. לאור הסיכון לתופעת ADE לא ניתן לומר כי התכשיר עונה להגדה המדעית המקובלת של ‘חיסון’. 9. יש להימנע מכל שימוש בתכשיר. לא ניתן להשתמש בו עד להשלמת התהליך המקובל של ניסוים קליניים על מתנדבים בלבד במשך שש שנים לפחות. לא ניתן לקצר את תקופות הניסויים ולא ניתן לדלג על אף שלב. 10. גם לאחר השלמת הניסויים על בני אדם ניתן יהיה להשתמש בתכשיר תוך זהירות יתרה, רק על אוכלוסיות שבהן הסיכון לתמותה ממחלת היעד בוודאות עולה על הסיכונים שבתכשיר עצמו. במקביל יש לבצע פיקוח רב-שנתי של תופעות הלוואי והשלכות השימוש בתכשיר לטווח ארוך. אלון שדה
ניתן לשמוע את הרצאתו מכנס הרבנים בבני ברק בקו מגלות לגאולה בשלוחה: 603.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
להלן סיכום חלק מהרצאתו של רופא מומחה החפץ בעילום שמו מחשש שיתנכלו לחייו
יש לו עשרות קליניקות ברחבי ארה”ב מגיע לברוקלין לפחות 3 פעמים בשבוע, רואה כ-1500 מטופלים בשבוע.
בברוקלין רואה כ-200 מטופלים בשבוע ומכיר את הקהילה החרדית.
א. ההפחדה מהקורונה גרמה שפחדו לטפל בהם, ומתו הרבה אנשים מזה.
ב. מאז ממשיכים להפחיד למרות שהנתונים מראים שזה לא יותר משפעת רגילה ברוב המקרים.
ג. לגבי חיסון צריך לבדוק מה הנחיצות מול הסיכון שבדבר. נחיצות זה אומר שיש צורך בטיפול מידי.
ד. בדיקות ה-PCR (פי סי אר) שכל הזמן מדווחים על זה בתקשורת, שכביכול ה”תחלואה עולה” – הם בדיקות שקריות, כפי שנבאר. הם בכלל נועדו למטרות מחקר ולא למטרות אבחון.
ה. PCR זה בדיקה שעושים ע”י הגדלת ממצאים בשביל לבדוק אם הם קיימים בגוף האדם. זה נמשל לאדם שנכנס לחדר גדול ונשרה לו שערה בחדר ולא ניקו את החדר, ולאחר 5 שנים מישהו ימצא את השערה – זה לא אומר שום דבר לגבי האדם, אם הוא חי או לא וכדומה. זה מה שמקבלים מ-PCR, כלומר אין שום הוכחה מהבדיקה הזו שיש וירוס חי ואין הוכחה שהוא מדבק ויתכן שזה היה לפני הרבה זמן.
ו. בשביל לאתר וירוס חי – צריך לקחת רקמה מאדם שנדבק ולעשות תרבית. אם הוירוס גדל – סימן שהוא חי. כשמוצאים נוקלאוטיד – בבדיקת ה-PCR – שהוא חלקיק מת של הגנום של הוירוס, אין שום הוכחה שאדם זה מדבק. צריך לעשות גם תרבית (ולא עושים).
ז. בדקו שאם ‘מגדילים’ את הממצא ברמה של 33 אזי 80% ייצאו ‘חיוביים’ למרות שזה שקר כי אלו ממצאים מלפני 20 שנה או 8 חודשים (הקורונה היא ‘משפחה גדולה’)! בשביל בדיקה אמיתית צריך 20-25 הגדלות. היום עושים בישראל ובארה”ב עושים 37-45 הגדלות! מה שאומר שקרוב ל-0% תוצאות אמיתיות! בארה”ב ובאירופה יש מחקרים שבדצמבר לפני שנה כבר היה קיים הוירוס. וכל מי שהוירוס עבר אצלו – אצל רובם ימצא הממצא הזה ואם הוא יבדק – הוא ייצא חיובי. אם נבדוק את כל התושבים מסתבר שנמצא בין 30% ל-50% את הממצא הזה. המגיפה שיש כעת היא מגיפה של בדיקות. אפילו ד”ר אנטוני פאוצ’י (אחראי על המגיפה בארה”ב) אמר שהבדיקות הם חלקיקים מתים. אך למחרת הוא חזר ואמר שאנו במצב נורא ורק החיסון יציל אותנו.
ח. המגיפה כנראה כבר עברה באפריל. החסידים מברוקלין כבר חודשים לא מגיעים אלי! השמש היא סגולה נפלאה מתנת א-לוקים והוכח במחקרים שמי שחשוף לשמש – לא מת מהוירוס.
ט. בקהילה החרדית יתכן ש- 80%-90% כבר עבר את הוירוס, כך שניתן להגיע ל’חיסון עדר’. חיסון ניתן בשביל להגיע ל’חיסון עדר’ שאין לוירוס להיכן לעבור. כך בכל המחקרים. לפי רוב המחקרים מספיק 60%-65% שנחשפו בשביל להגיע למצב זה. מאפריל כאמור אין חולים חדשים אך כשהתחילו עם בדיקות ה-PCR בספטמבר – אוקטובר – מצאו בברוקלין חיוביים חדשים! שזה שקר!
י. בקהילה החרדית מזמן הגענו לחיסון עדר!
(מתוך הרצאתו בכנס הרבנים בבני ברק, ניתן להאזין בקו מגלות לגאולה בשלוחה: 603)
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
תופעות לוואי: התחסנה, וחצי מפניה שותקו – “נלחצתי נורא”. מי מוכן להיות שפן הניסיונות הבא?
צד אחד בפניה של תושבת כרמיאל בת 72 שותק, אחרי שחוסנה לקורונה.
הנוירולוג שטיפל בה מגלה, כי זו תופעה שנגרמת בשל החיסון, אך בדרך כלל נעלמת לחלוטין
אישה שנטלה את המנה הראשונה של החיסון לקורונה, הזדעזעה לגלות כמה ימים לאחר מכן שיתוק בצד אחד של פניה. נוירולוג בכיר, שנחשף למקרה, מבהיר: מדובר בתופעת לוואי, שיכולה לקרות כתוצאה מהחיסון, אך צפויה לחלוף כלעומת שבאה.
המקרה, שנחשף ב’חדשות 12′, אירע לאיזה דובינובסקי (72) מכרמיאל, שלאחר מכן תיארה: “נלחצתי נורא. היה לי קשה לשתות ולאכול, ופחדתי שזה יישאר ככה. למרות שהייתי מודעת לתופעות הלוואי שיכולות להיגרם מהחיסון, הופתעתי”.
בבית החולים לגליל שבנהריה, אליו דובינובסקי מיהרה מיד כשהשיתוק הופיע, ערכו לה בדיקות CT וראש, שיצאו תקינות, ומשכך הבינו כי אכן זוהי תופעת לוואי של החיסון מפני הנגיף.
אחרי שקיבלה מרשם לטיפול באמצעות סטרואידים, פנה האישה בת ה-73 למנוחה בביתה, בתקווה שהשיתוק ייעלם במהירות. “האם לקבל את המנה השנייה של החיסון”, זהו הספק שעדיין מציק לה. מקודם
וכך מסביר ד”ר סמיח בדארנה, מנהל המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי, ל’חדשות 12′: “מדובר בתופעה שכיחה יחסית, הנקראת שיתוק פציאליס היקפי (BELLS PALSY). הסיבות לתופעה הזו לא ברורות. יש כאלה הטוענים שמדובר במחלה ויראלית, אך אחרים סבורים כי אלו סימנים למחלה אוטואימונית (ייצור נוגדנים למרכיבי הגוף התקינים על ידי מערכת החיסון של הגוף)”.
“כאשר יש עיוות במחצית הפנים, בדרך כלל יש עין אחת שגדולה יותר בהשוואה לצד הבריא, והיא פחות ממצמצת מהרגיל”, מפרט ד”ר בדארנה. “בנוסף, המטופל סובל מנזילת רוק מזווית הפה (לאחר שתייה או אכילה) עקב חולשת שרירי הפנים. במקרה של שיתוק מסוג זה, בדיקות עזר כגון בדיקות דם ונוזל חוט השדרה, MRI ו-CT, בדרך כלל תקינים ולא רומזים על בעיה מסוימת”.
אך ישנו הבדל ברור, טוען הנוירולוג הבכיר, בין שיתוק מרכזי לבין שיתוק היקפי: “כאשר מדובר במקרה כפי שאירע פה, כלומר שיתוק בצד אחד של הפנים, יש לבדוק תחילה שזהו אכן שיתוק היקפי ולא מרכזי. במקרה שאדם מרגיש שיתוק מסוג זה, עליו לפנות לרופא מומחה, לרוב נוירולוג, ולוודא שלא מדובר בשיתוק מרכזי, הנגרם בדרך כלל עקב אירוע מוחי כשלעתים התהליך לוחץ כמו גידול מוחי. טיפול בסטרואידים דרך הפה יכול להיות יעיל, בשיתוק הפציאליס ההיקפי.
המחקרים שפורסמו בנושא עד כה מעלים, כי בקרב 85% מהאנשים, השיתוק נעלם אחרי מקסימום שישה שבועות, ב-10% מהמקרים חלה אז הטבה במצבם, אך נותרים סימנים שונים, דוגמת עין סגורה או פנים מכווצות, וב-5% מהמקרים המצב אינו משתפר כלל.
מתברר, מוסיף הרופא מהגליל, כי לא רק השיתוק המדובר עלול להתרחש בעקבות החיסון לקורונה: “כל מחלה אוטואימונית המבוססת על מערכת החיסון של הגוף, יכולה להתבטא או לפרוץ בעקבות קבלתו”.
באשר לשאלה אם יש במקרים שכאלו ליטול גם את המנה השנייה של החיסון, אומר ד”ר בדארנה כי “בטרם החלה חברת פייזר לספק את החיסונים נגד קורונה, היא ביצעה מחקרים כדי לבדוק את בטיחות החיסון ויעילותו, ובמקרה זה דווח על שניים בלבד מתוך אלפי מטופלים אשר לקו בשיתוק פציאליס היקפי לאחר קבלת החיסון”.
“במרבית המקרים השיתוק עובר, ובכל מקרה אני לא רואה בעיה להתחסן בפעם השנייה”, חורץ מנהל המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי לגליל.
(מי שמאמין לדבריהם – מוזמן להתנסות בחיסון)
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
כלכלן בכיר: “הקורונה היא סיפור כיסוי, האיפוס הגדול הוא דת חדשה של דילול אוכלוסיה דרך יצירת משבר כלכלי עולמי”

פרופ’ אנטוני מולר מגרמניה הוא פרופסור לכלכלה באוניברסיטה הפדרלית של סרג’יפה בברזיל אשר מזהיר כי “מגיפת” הקורונה משמשת כסיפור כיסוי על ידי האליטה הגלובליסטית להשמדת עסקים קטנים והאצת סדר עולמי חדש המבוסס על “שלטון מומחים, דת אקלים-ירוקה, ודילול אוכלוסיות אכזרי”.
לדבריו, האליטה הגלובליסטית הזו – בהשראת הקמפיין ‘בניית חזרה טוב יותר’ של הפורום הכלכלי העולמי בדאבוס התובע ‘מהפכה תעשייתית רביעית’, ובעזרת אג’נדת האו”ם 2030 – מבקשים להרוג את העסקים הקטנים, יחד עם אלפי משרות אחרות, על ידי שמירה על כלכלות ברחבי העולם המערבי בנעילה כמעט ”קבועה”, כך לפי פרופ’ מולר.
“רוב האנשים עדיין לא שמו לב כי כרגע ממשלות יכולות להרשות לעצמן לתת להם סובסידיות ותשלומי רווחה. אבל השאלה היא: ‘לכמה זמן?’ אנחנו יודעים שהכסף הזה מסתיים ושהוא יסתיים בקרוב. לאחר מכן תראו אבטלה עצומה בכל רחבי אירופה כשמדינה אחת תוריד מדינה אחרת”.
“המשבר הכלכלי הקרוב יהיה גרוע מכל מה שהעולם ראה בעבר מכיוון שכל המדינות בעולם המערבי ירוששו במקביל ולא יוכלו לעזור אחת לשנייה”.
“אנו רואים את הרס הכלכלה בכל מדינות המערב – מארה”ב וקנדה ועד ניו זילנד ומערב אירופה. 2020 הייתה קטסטרופה גדולה בהתהוות. זה פשוט עדיין לא כאן אבל זה יהיה גרוע יותר – הרבה יותר גרוע – מוויימאר”, אמר ברמיזה לגרמניה של שנות ה-20.
הייתה זו שקיעתה של רפובליקת וויימאר בגרמניה – תקופה של אבטלה גבוהה, מחסור והיפר-אינפלציה – שסייעו לעלייתו של היטלר.
אולם גרוע ככל שיהיה, המיתון הקרוב הולך להיות יותר גרוע מכיוון שהחברה היא יותר אטומית ופחות משפחתית ודתית.
“בווימאר עדיין היו לך חלקים גדולים מהאוכלוסייה שהיו דתיים – מה שנתן להם תחושה של קהילה ועזרה הדדית. היו להם גם משפחות חזקות. עכשיו מספרד עד אירלנד יש לך משקי בית בודדים, וזה יקשה על אנשים לשרוד הרבה יותר”.
הגורם הנוסף שהופך את המיתון העתידי לייחודי הוא שמכיוון שכל העסקים הקטנים זוכים באופן שיטתי ובכוונה לכסף ממשלתי, לא יהיה שום דבר שיהפוך את החיים הרגילים לנסבלים.
“אנו יודעים, למשל, שארגנטינה עברה קריסות כלכליות. אבל הם תמיד היו שורדים מכיוון שתמיד היו עסקים קטנים – אתה יכול לתקן את המכונית שלך, ללכת לאיטליז לבשר, הברים ובתי הקפה נשארו פתוחים. עתה גם הברים ובתי הקפה יהיו סגורים”.
זה לא קשור לנגיף רק, אומר פרופסור מולר שכן “המגיפה האמיתית תהיה ההשפעה של הנעילה” (=הסגרים).
“היה לנו טעם מקדים בשנת 2008. אתה זוכר את התמונות של שורות של אנשים שמחכים למשוך את המזומנים שלהם מהבנק? זה בהחלט יכול לקרות כי תהיה לך קריסת אשראי, אבטלה תגיע. לממשלה לא יהיו כספים. זו תהיה מגה אינפלציה או התכווצות גדולה”.
“לא הנגיף עשה זאת. אלא הנעילה (=הסגרים). רוב האנשים לא יכולים להבין את זה מכיוון שזה מעבר למה שאנחנו רגילים אליו.
התקווה המיידית הטובה ביותר, הוא אומר, הייתה אם דונלד טראמפ ייבחר מחדש.
“זה יסיים את הנעילה. תהיה התאוששות חזקה ומהירה. והאירופאים ילכו בעקבותיהם”.
לדבריו, אין לו שום הנאה להתריע מפני אסון.
“אני מקווה שזה לא יקרה. אני לא מנבא נבואות. אני רואה רק את ההשלכות של מה שקורה עכשיו עם נעילה, איך נראה העתיד”.
מקור: https:hebrewnews.com
יהודים יקרים! בלי שום פחד! “אין עוד מלבדו” העולם מתקדם לקראת הגילוי הגדול של מלכו של עולם הקב”ה!!!
נתחזק בתפילה בתשובה ובשמחה לקראת הגאולה הקרובה!!!
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
המיוחד בחיסון:
פעילות גנטית על גרעין התא -DNA. טכנולוגיה חדשה ופולשנית, מכניסים לגרעין התא וירוס שנושא חומר גנטי זר לגוף,
וגורם לתא ליצר חלבונים שזרים לגוף עצמו, והגוף נלחם בהם.

אין מחקר בטיחות תקין.

אי אפשר להגיד שאין סיכון. סיכונים שהועלו על ידי אנשי מדע:
א. מחלות אוטואימוניות ומחלות שריר (החיסון מוזרק לשריר ולא נספג רק בכבד). – ד”ר מיכל הרן, בי”ח קפלן.
ב. עקרות ר”ל – מדובר בנוגדנים העשויים להילחם גם ביצירת שליה. – יידן, מדען ראשי של חברת פייזר (לשעבר).
ג. 22 סכנות בריאותיות – בהם מוות, שבץ ושיתוק – מסמך של ה-FDI.
ד. פוליאתילן גליקול – גורם ל-70% מהאוכלוסיה ליצור תגובות אלרגיות.
ה. תלות בחיסונים עד סוף החיים. הנוגדנים שמיצר הגוף נחלשים לאורך זמן. יש צורך שוב ושוב בחיסונים. בו זמנית יש לנגיף עשרות מוטציות שלא בטוח שהחיסונים מכסים אותם.

אין צורך בחיסון:
הסיכון לתמותה מהנגיף 0.0005.
עקומת התמותה בעולם לא השתנתה, למרות מה שתואר כמגיפה.
יש וירוס, אין מגפה.

לאוכלוסיה שאינה בסיכון – אין צורך בחיסון.
בנוסף, אין תועלת בחיסון של אוכלוסייה שאינה בסיכון עבור אוכלוסייה שבסיכון, שכן – גם אדם שחוסן יכול להדביק.

לאוכלוסייות בסיכון – החיסון לא נבדק. חולים, נשים בגיל הפוריות, פסיכיאטריים וכו’ לא השתתפו במדגם.
כמו כן, החיסון כלל לא נבחן לסיכונים לנזקים לטווח בינוני וארוך.

מוטב יטופלו המחלות הנלוות עצמן שלא טופלו במחלקות הביולוגיות הסגורות של הנגיף. אי הטיפול בהן גרם לתמותה רבה שהוגדרה כתמותה מהנגיף.
כמו גם חיזוק המערכת החיסונית של כלל האוכלוסיה – ויטמינים, שמחה, מניעת הפחדות, עידוד הכלכלה. טבע ומרחבים, נשימה חופשית של חמצן.

בעולם
רופאים בכירים אחראיים – לא רצים להתחסן. הם ממתינים.
גם בגרמניה ובצרפת – ממתינים.
את הניסוי הרפואי על בני אדם – עושים בארץ. מיליון מתחסנים.

בריונות בארץ
שטיפת מוח סמכותית. סתימת פיות. איומים, דרכון. הון עתק מושקע בערוצי התקשורת והקהילה.

אינטרסנטים ושקרנים משתמשים באנשים חלשים הממוצבים בעמדות מפתח ממלכתיות וקהילתיות.
תקשיבו מה הם אומרים זה על זה.

ההלכה:
ספק סכנה – אסור להיכנס לסכנה. “ספק סכנה – לחמרא”, חמירא סכנתא מאיסורא.
בספק – “שב ואל תעשה”.

“אחד היה אברהם” עם ישראל לא עדר.
כך שרדנו את הגלות. בס”ד לא נסחפנו בזרם.

“לא תעמוד על דם רעך” – הפיצו במיוחד לבעלי עמדות קהילתיות שטוענים שאין סיכון.

תשובה:

מחמת חלק מחששות אלו, ממליץ הרבי מאמשינוב להמתין לפחות תקופה קצרה, למי שאינו מוכרח.

והבן שאין כאן צד אחד של בריאות, וצד שני של ספק סכנה, כי אצל מי שנמצא ברמת סיכון ניכרת בהתדבקותו בנגיף, אצלו זהו ספק סכנה בשני הצדדים.